Týden otevřených dveří

Srdečně zveme všechny rodiče a příznivce moderního vzdělávání na náš TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Využijte jedinečnou možnost přijít se podívat přímo do výuky v základní škole, a to v týdnu od 21. do 24. února 2023.

Přesvědčte se na vlastní oči, jak u nás vypadá např. práce v kolektivu, práce v centrech aktivit, matematika podle Hejného, moderní informatika, hodnotící kruh a mnoho dalšího.

Budeme se na vás těšit!

BRUSLENÍ

Pozor, pozor, v úterý 7. února jedeme se školou BRUSLIT do Rychnova nad Kněžnou!

Dorazte dříve! Odjezd je autobusem v 7:35. S sebou helmu, brusle, teplé oblečení, rukavice.

Vybíráme 200 Kč za 5 lekcí (+20 Kč na zapůjčení bruslení, pokud děti nemají vlastní).

Dopravní výchova

V pondělí 6. února věnujeme v naší základní škole celý den DOPRAVNÍ VÝCHOVĚ. 

Protože znát značky a vyznat se v provozu je taky důležité. Pro bezpečí naše i našeho okolí. To platí pro řidiče, cyklisty a dokonce i chodce.

TRIÁDY aneb setkání rodiče - žák - učitel

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na setkání rodiče - žák - učitel na konzultačních dnech ve středu 23. listopadu 2022.

S dětmi se na tyto konzultace budeme připravovat. Jsou ideální pro vzájemnou spolupráci, komunikaci a podporu dítěte. Konzultace jsou individuální a trvají max. 15 minut. Rezervační tabulka bude umístěna na nástěnce za dveřmi školy. Prosíme o zapsání termínu, který Vám vyhovuje. Pokud v daném termínu nemůžete přijít, domluvíme se individuálně.

Těšíme se na naše společné setkání.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky