TRIÁDY aneb setkání rodiče - žák - učitel

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na setkání rodiče - žák - učitel na konzultačních dnech ve středu 23. listopadu 2022.

S dětmi se na tyto konzultace budeme připravovat. Jsou ideální pro vzájemnou spolupráci, komunikaci a podporu dítěte. Konzultace jsou individuální a trvají max. 15 minut. Rezervační tabulka bude umístěna na nástěnce za dveřmi školy. Prosíme o zapsání termínu, který Vám vyhovuje. Pokud v daném termínu nemůžete přijít, domluvíme se individuálně.

Těšíme se na naše společné setkání.

Plavání od 22. listopadu

Vážení rodiče,

i v letošním školním roce budeme jezdit plavat, a to v 10 90minutových lekcích. První lekce se uskuteční
v úterý 22. listopadu 2022. Odjezd po 1. vyučovací hodině, návrat ve 12:00. Odpolední výuka bude pokračovat podle rozvrhu.

S sebou budou děti potřebovat plavky, 2 ručníky, mýdlo, svačinku, pití.

Výuka plavání je povinná pro žáky 3. ročníku. Pokud se žák nemůže zúčastnit ze zdravotních důvodů, musí mít potvrzení od lékaře.

Prosíme o uhrazení kurzu do 18. listopadu. Pro žáky ZŠ 980 Kč, pro předškoláky z MŠ 1290 Kč.

Věříme, že si plavání v rychnovském bazénu pořádně užijeme!

Rozvrh hodin po dobu plavání

Vytvořte si webové stránky zdarma!